Ken's Beach Volleycamp Ken's Beach Volleycamp Ken's Beach Volleycamp Ken's Beach Volleycamp Ken's Beach Volleycamp

Katalog Cekimleri

Katalog Çekim sanatı başlı başına uzmanlık gerektirir. Uzmanlığın temeli doğru ifadeli katalog çekimidir. Reklam fotoğrafı ile ürün fotoğrafı aynı bütçe olmamakla birlikte emek ve işçiklikte aynı değildir. Profesynel teknik ve ekipmanlar ile konusunu ifade eden tarzda katalog çekimi ise işimizin aslıdır.

Beyaz Prodüksiyon ürün ve hizmetlerin konseptini oluşturarak çekim gerçekleştirir. Eskiz çalışmalar yapılır. Tarzlar incelenir, fikirler bulunur, kastlar oluşturulur. Katalog çekiminde kullanmak istediğimiz tarzdaki fotoğrafları konusunu kararlaştırılan çekim ile finale gidilir.

Katalog tasarım akılda kalmasını sağlayan temel etken kurgudur. Kurgunun renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne dökümü uzmanlıktır. İyi kurgulanmış katalog tasarım firmanızı ve markanızı müşteriye doğru yansıtacak, Sektördeki firmalardan ayıracak, amacını yansıtan katalog tasarım uzun vadede sadık müşteri sağlayacaktır.

Beyaz Prodüksiyon size özel araştırma ve planlama yaparak doğru ifadeli fotoğraflar ile profesyonel grafik tasarım sunuyor.
Copyright © 2014 Beyaz Produksiyon
WAX'DSIGN facebook twitter