Ken's Beach Volleycamp Ken's Beach Volleycamp Ken's Beach Volleycamp Ken's Beach Volleycamp Ken's Beach Volleycamp

Hava & Drone Çekimleri

HAVADAN VİDEO, FOTOĞRAF ÇEKİMİ

 Antalya - Alanya - Side -  Belek - Kemer  Hava Çekimi Bünyemizde bulunan yüksek teknoloji ile üretilen DJI Inspire 1, DJI S900, DJI S1000 model helikopterler ile ihtiyaç duyduğunuz tüm havadan fotoğraf ve video çekimlerini profesyonel kadromuz ile yapmaktayız.

 Tüm çekimlerimiz  T.C. Ulaştırma Bakanlığı  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünde kayıtlı olan TR-IHA0T0702520 plakalı insansız hava aracı ile yine bakanlığa kayıtlı  IHA04755 lisans numaralı Beyaz Prodüksiyon yetkilisi Fatih Mehmet İLYASOĞLU tarafından yapılmaktadır.    

    Lisansız ve izinsiz çekim yapılan işletmeye ve pilota 17.000 TL´ye kadar ceza verilmektedir.

Yol, arsa, otel, köprü gibi mimari yapıların havadan video ve fotoğraf çekimleri yapılabilmektedir. Tanıtım filmleri için havadan mükemmel görüntüler filminize müthiş bir zenginlik katacaktır. Özellikle tanıtım filmi çekimlerinde tanıtımı yapılacak tesisinin büyüklüğü, konumu gibi vurgular hava çekimi ile daha rahat anlatılabilecektir. İnsansız hava aracı çekim helikopteri, konuya çok daha detaylı ve doğru oranda yaklaşarak görüntü alır.Bu da daha estetik ve aksiyonlu karelerle filminize ayrı bir kalite katar. İnsansız hava araçlarıyla hava çekimi sırasında yerde kurulmuş olan canlı izleme  istasyonumuzdan çekim helikopterini yönlendirebilmek, arzu ettiğiniz görüntüyü çekim esnasında görebilmek mümkün.

Copyright © 2014 Beyaz Produksiyon
WAX'DSIGN facebook twitter